Glamping na Mazurach – nową formą spędzania czasu.

Glamping – czy faktycznie warto skorzystać?

Glamping na Mazurach może być ciekawą formą spędzenia wakacji. Ta niecodzienna atrakcja z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających. Bardzo często glampingi to miejsca o nietypowych lokalizacjach z daleka od wielkomiejskiego zgiełku, piękne i dziewicze. Są zdecydowanie lepszą opcją niż tradycyjny camping.

Czym jest glamping?

Glamping jest miejscem, w którym znajdziemy podstawowe usługi hotelowe pod zadaszonym i przestronnym namiotem. Miejsca w których powstają glampingi bardzo często znajdują się na odległych polanach w górach czy nad jeziorem. Zazwyczaj są to wnętrzarskie perełki o niesamowitym klimacie. Cały urok ich polega na tym, że umożliwiają bliski kontakt z naturą, a nie wymuszają przy tym konieczności rezygnowania z komfortowych warunków. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, iż jest to luksusowy camping dla wymagających.

Glamping na Mazurach

Mazury są jednym z najliczniej odwiedzanych miejsc w Polsce. Nie ma w tym nic dziwnego – ich piękno jest zaskakujące. Dziewicze tereny i przepiękne krajobrazy przyciągają turystów chcących naładować baterie i zrelaksować się w przepięknych okolicznościach przyrody. Korzystanie z tych okoliczności przyrody jest możliwe dzięki glampingowi. Ta ciekawa i wciąż mało odkryta forma spędzania wolnego czasu pozwala połączyć wygodę z obcowaniem z naturą. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na tego typu wyjazdy. Popularność glampingu stale rośnie, ponieważ dostarcza niezapomnianych przeżyć.

Wioska Wakacyjna Glamila – niesamowite miejsce na Mazurach

Jak glamping na Mazurach to zdecydowanie w Wiosce Wakacyjnej Glamila. Jest to niesamowite i klimatyczne miejsce w samym sercu Mazur nad jeziorem Dejguny. Wioska usytuowana jest nad samym jeziorem pośród niewielkiego lasu. Na jej terenie znajduje się 10 w pełni wyposażonych namiotów, strefa food-track, staw, plac zabaw dla dzieci, wypożyczalnia sprzętu wodnego. Jest to miejsce, z którego zdecydowanie nie warto wychodzić! Znajdziecie tutaj wszystko co potrzebne do spędzenia wyjątkowych wakacji. Dostępność jeziora dodaje atrakcyjności temu miejscu. Goście z tarasów swoich namiotów mogą podziwiać jezioro Dejguny. Wschody i zachody słońca są tutaj niesamowite.

Wioska Wakacyjna Glamila 

 

 

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.