Bajeczne wesele na Mazurach

Mazurskie wesele w Krutyni

Każdy kto widział Mazury chociaż na zdjęciach marzy o tym, aby jego wesele odbyło się w tym wyjątkowym klimacie. Mazurskie tereny i malownicze krajobrazy mogą stanowić wspaniałe tło dla ważnych dla nas uroczystości. Mazurskie wesele w Krutyni może stać się spełnieniem tych marzeń dla wielu par. Aby jednak tak się stało koniecznie jest znalezienie odpowiedniego miejsca, które sprosta wymaganiom młodej pary. Nie zawsze jak się okazuje jest to takie łatwe.

Krutyń – miejsce idealne na przyjęcie weselne

Dlaczego Krutyń jest miejscem doskonałym na organizację przyjęcia weselnego?

Krutyń jest miejscem wyjątkowym i malowniczym. Jest to mała wioska położona nad piękną rzeką. Dzięki temu jest to naprawdę świetny mazurski klimat. Krutyń znajduje się na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Panujący tutaj klimat w zupełności oddaje urok Mazur. Mazurskie wesele w Krutyni będzie spełnieniem marzeń o bajkowym ślubie i przyjęciu weselnym.

Mazurskie wesele w Krutyni w Mazur Syrenka

Krutyń jest małą wioską położoną w malowniczym miejscu. Dzięki temu ma ona wyjątkowy charakter. Coraz więcej par decyduje się na organizację wesela w tym właśnie miejscu. Piękne okoliczności przyrody umożliwiają również zorganizowanie tzw. ślubu plenerowego.

Mazur Syrenka jest ośrodkiem położonym nad samą rzeką. Cały obiekt posiada dostęp do wody, a z pokoi i restauracyjnego tarasu rozpościera się wspaniały widok na jedną z najpiękniejszych rzek w Polsce. Mazurskie wesele w Krutyni w tym miejscu to doskonały pomysł. Jest to obiekt zabytkowy jednak nie brakuje mu kunsztu i elegancji. Można zorganizować tutaj przyjęcie weselne na najwyższym poziomie, a tym samym zachwycić swoich gości.

Restauracja Mazur Syrenka – miejsce idealne na organizację przyjęcia weselnego

Restauracja znajdująca się na terenie ośrodka Mazur Syrenka jest miejscem z duszą. Mimo iż jest to obiekt zabytkowy w kuchni nie brakuje powiewu świeżości. Najlepsi z kucharzy pracują w pocie czoła, aby menu weselne było dopasowane nie tylko do potrzeb Państwa Młodych, ale także do potrzeb ich gości. Również sala przygotowana jest na najwyższym poziomie, aby swoim wystrojem

Organizacja mazurskiego wesela w Krutyni z pewnością sprawi, że ten dzień będzie wyjątkowy dla wszystkich.

Jeśli chcesz, aby Twój dzień był wyjątkowy i aby utkwił w Twojej pamięci na długo – skontaktuj się z Nami. Pomożemy Ci zorganizować wymarzone przyjęcie.

Mazurskie wesele w Krutyni w naszej restauracji z całą pewnością zachwyci twoich gości.

 

 

Zaloguj się

Zarejestruj się

Resetuj hasło

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.